HOVEDKONTOR
Bjørnerudveien 12A,
1266 Oslo

Ring oss
41 40 30 40
543862194_green_dot_logo-2
Industrimøbler sine ansatte står foran bedriftens lokaler

Bli kjent med oss

Reolfag AS ble etablert i 2015 og har jobbet med salg og prosjektering/tegning av reoler og innredningsløsninger i Midt-Norge.

I 2023 kjøpte Industrimøbler AS firma Reolfag AS i sin helhet og tilførte både kapital og personell slik at i dag står Reolfag AS sterkt i markedet på landsbasis med god kompetanse og gode kvalitetsleverandører.

Reolfag AS har produkter som Pallreoler, Mobile pallreoler, gjennomløpsreoler, dypstablingsreol, pushbackreoler, grenreoler, dekkreoler trelastreoler, mesaniner, småvarereoler og plastbokser/skuffer samt diverse industri innredning.

Et eget område innen Reolfag AS er HMS og med det mener vi «REOLKONTROLL» (risikoanalyse). Dette er et satsningsområde som Reolfag AS allerede er stor på og har inngått flere landsdekkende kjedeavtaler på elektronisk kontroll. Kontrollerne gjennomføres med sertifiserte egne kontrollører.

Reolfag AS har selvsagt også gode montører på laget

Ingebrigt og Jo har gjennom mange år fagmessig satt opp og montert reolsystem over hele Norge. De sørger for nøyaktig montering, og har lang erfaring i å se eventuelle forbedringer som kan gjøres på stedet.

Reolfag AS jobber strategisk og tett med Industrimøbler AS

Sammen har vi nesten 200 års bransjekunnskap og erfaring. Samarbeidet gir synergier på bl.a. markedsføring og innkjøp mot felles fabrikker. Sammen har vi kontorer og nøkkelpersoner over hele Norge.

Mer info her

Reolkontroll

Reolkontoller er også et viktig element i det å drifte et lager. Reolsystemet skal ikke være “KJØPT – MONTERT – GLEMT”. Da kan det fort skje at reoldeler kollapser, med konsekvenser ingen av oss ønsker. Vi utfører gjerne årlige reolkontroller, etter NS-EN-15635.

Møt vårt team

Tom Anders i Industrimøbler

Tom-Anders Skjæraasen

Fagleder reolsikkerhet/Teamleder
+47 911 71 251
tas@reolfag.no

Jarle i Industrimøbler

Jarle Sørhaug

Prosjektleder/Innredning byggevare
+47 951 26 320
jarle@reolfag.no

Trond Olstad

Prosjektleder, KAM
+47 91 81 34 85
trond@reolfag.no

Trygve Vist

Tegning/Salg/prosjektering
+47 48 99 02 66
trygve@reolfag.no

Roar i Industrimøbler

Roar Karlsen

Daglig leder
+47 971 36 840
roar@reolfag.no

Oddmund Giske reolfag

Oddmund Giske

Salg/reolkontrollør
+47 913 77 070
oddmund@reolfag.no

Berit Strand

Backoffice
+47 934 26 518
berit@reolfag.no

Alf-Roger i Industrimøbler

Alf-Roger Hagen

Koordinator reolkontroll/Servicetekniker
+47 907 96 546
alf@reolfag.no

Magnus Hakestad

Montør / Reolkontrollør
magnus@industrimobler.no

Markus Foss Johansen

Reolkontrollør
+47 959 28 438
markus@reolfag.no

Illia Sabianin

Reolkontrollør
+47 911 22 387
illia@reolfag.no

Jon i Industrimøbler

Jon Aarhus

Montør/Reolkontrollør
jon@reolfag.no

Vegard i Industrimøbler

Vegard Andreassen

Lager- og logistikkansvarlig
+47 941 42 295
vegard@reolfag.no

Hvorfor velge oss

Kjente merkevarer

Reolfag har agentur/representerer noen av verdens mest kjente merkevarer på sitt felt.

Høy kompetanse

Reolfag har svært erfarne prosjektledere som utarbeider løsninger og tegningsforslag.

Landsdekkende nettverk

Reolfag er en landsdekkende kjede som er representert med eget salgskontor og forhandlere i hele Norge.

Kjente merkevarer
Høy kompetanse
Kvalitet foran kvantitet
Leveringsnøyaktighet

Ta kontakt, vi hjelper deg!

Hovedkontor

Adresse:

Bjørnerudveien 12A, 1266 Oslo

Ring oss:

+47 41 40 30 40

Send oss en e-post:

post@reolfag.no

Åpningstider telefon

Mandag

08.00-16.00

Tirsdag

08.00-16.00

Onsdag

08.00-16.00

Torsdag

08.00-16.00

Fredag

08.00-16.00

Lørdag

Stengt

Søndag

Stengt

Utviklet av Creative